کتاب ستاره ها را بشمار

اثر لوییس لوری از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-جایزه نشان نیوبری

‫آنه مری و دوست صمیمی اش الِن در زمان جنگ، تمام فکر و ذکرشان مدرسه، کمبود مواد غذایی و سربازان آلمان نازی است که آرامش شهر کوچک شان را بر هم زده اند!

‫نازی ها دست بردار نیستند و یهودیان دانمارک ناچارند مخفیانه وطن شان را ترک کنند. در این میان آنه مری به مأموریتی خطرناک می رود تا دوستش را نجات دهد. اما آیا از پس آن برمی­آید؟


خرید کتاب ستاره ها را بشمار
جستجوی کتاب ستاره ها را بشمار در گودریدز

معرفی کتاب ستاره ها را بشمار از نگاه کاربران
بیشتر از بررسی های من در www.bookaddicthaven.com را ببینید. دومین کتاب هایی که ما در مورد سفر اخیر دختران چند نسلی به آنها گوش دادم، Number The Stars بود. من نمیتوانم بهتر انتخاب کنم این داستان تعلیق، آموزشی و عمیقا احساسی بود. با توجه به محدوده سنی 5 تا 88 ساله در خودرو، این کتاب توانست همه توجه را جلب کند. همانند بسیاری از خوانندگان، Ive کتابهای زیادی را که در طول دوران جنگ جهانی دوم ساخته بودند، خواندند. برخی از آنها در توصیف های خود از اقدامات وحشتناکی که اتفاق افتاده بودند، گرافیک و تکان دهنده بودند. دیگران مانند شماره ستاره ها مسیر بسیار دقیقتری را دنبال می کنند، تصمیم می گیرند که به تخیل خود بیشتر برسند، در حالی که فقط اطلاعات کافی را ارائه می دهند تا خواننده بتواند دقیقا همان چیزی را که می بیند پیدا کند. با دو فرزند در ماشین، ظریف و کمتر گرافیکی یک مزیت قابل توجه بود. با این حال، از عمق درک 9 ساله من از داستان که گسترش یافته بود، من را شگفت زده کرد. من به طرز باور نکردنی تحت تأثیر نویسندگی توانستم یک داستان را به کار ببرم که به چنین مخاطب گسترده ای دعوت شده بود. این مجموعه در یک دانمارک تحت اشغال آلمان در جنگ جهانی دوم قرار گرفته است. شماره ستاره ها داستان یک نوجوان Annemarie Johansen را می گوید. او و خانواده اش به نجات بهترین دوست خود، الن رزن و خانواده اش کمک کردند. دو دختر با هم رشد کرده بودند. همانند دخترانشان، والدین نیز بهترین دوستان خود بودند، همسایه ها سال ها بودند. وقتی اشغال آلمان به طور فزاینده خصمانه شد، نوشتن روی دیوار برای یهودیان بود. Johansens مردم عادی هستند که خطرات فوق العاده ای را متحمل می شوند تا در برابر بی عدالتی تنها به این نکته که آنها چگونه می دانند، ایستادگی کنند. آنها در جنبش مقاومت فعال هستند و به قاچاق گروه های هدف از مردم برای ایمنی قاچاق می شوند. من نمی خواهم بیش از حد به آن ها برسم، زیرا این یک داستان است که معتقدم باید همه آنها را بخوانند و تجربه کنند. من می گویم که آن عمیقا احساساتی و فکری بود. برای نگه داشتن شما در لبه صندلی شما مقدار زیادی از عمل و تعلیق وجود دارد، اما برای بچه ها چیزی بیش از حد وحشتناک یا ترسناک نیست. این اولین کتاب جنگ جهانی دوم است که Ive درباره جنبش مقاومت دانمارک خواند. من به شدت از یادگیری در مورد فرهنگ دانمارکی و نقش دانمارک در جنگ جهانی دوم لذت بردم. داستان های مربوط به شاه دانمارکی به ویژه الهام بخش بود. بیشتر این داستان الهام بخش بود. این در مورد افراد روزمره است که وقتی در گوشه ای قرار می گیرند چیزهای شگفت انگیزی را انجام می دهند. این در مورد قدرت روح انسان است. این نوع کتاب است که باعث می شود ارزش ها و ارزش های خود را دوباره ارزیابی کنید. به هر حال، به ویژه به عنوان رویکرد تعطیلات، هر کس به یک یادآوری نیاز دارد. من هر دقیقه از این داستان را دوست داشتم این یکی دیگر است که احتمالا باید فهرستmandatory reading @ برای کودکان مدرسه را ایجاد کند تا درس های گذشته را فراموش کنیم. صدا نیز افسانه بود. من این کتاب را به همه توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من آن را به عنوان خوانده شده در hardback، زمانی که آن را برای اولین بار خارج شد، و id می گویند احتمالا به این دلیل من معتاد به ادبیات جنگ جهانی دوم / تاریخچه هولوکاست در چنین سن جوانی شد. من فکر می کنم این کمک می کرد که وقتی این مطلب را مطالعه می کردم خیلی جوان بودم، چون تصور می کردم که یک ده ساله که نازی ها ایستاده بود چیزی شگفت انگیزی بود اما برای من قابل تصور بود. من دوست ندارم، من با او در راه شناسایی می کنم که واقعا نمی توانم توضیح دهم. من این کتاب را دوباره و دوباره خواندن و آن را تغییر ندادم. صحنه هایی در حافظه من وجود دارد: مراسم تشییع جنازه، پاره شدن گردنبند النس، سال نو با بسته ویژه، ایده ی یونانی هایی که به قایق عموی مانریکا بسته بندی شده اند. و وقتی که دخترانه در حال اجرا بود، به سرعت در حال اجرا بود، همانطور که او در مدرسه وقتی که تمام پسران را شکست داد، با یک سبد و یک کلاه قرمز کار می کرد (بعدا متوجه شدم که کلاه قرمزی کمی خفیف) همچنین کمک کرد که من مادربزرگ بزرگ داشته باشم که جنگ را به یاد آورد، یک زوج افتخار بود که به من در مورد دیدن دینم از سوئد و کنجکاوی ناپذیر در مورد چیزهایی مثل این نگاه کرد - به این ترتیب چیزهایی را در نقشه ها و خواندن درباره چوپان آلمانی و scent rags @ و. حتی زمانی که آن را کاتالوگ کارت و کتاب های قدیمی بود، من یک مرجع متقابل بودم. من در جایی از نقل قول های مورد علاقه من از کتاب یاد گرفته ام. من همچنان عاشق پایان دادن هستم - زیرا آن را کم می کند. پایان دادن، بر خلاف کتاب، در انتهای آن متزلزل است. ما می دانیم که جنگ تمام شده است، ما می دانیم annemarie جان سالم به در برد - اما پس از همه، این به معنای یک دختر کوچک است؟

مشاهده لینک اصلی
من به طور کامل از این داستان زیبایی نوشته شده داستان تاریخی که به نظر من برای بچه ها نوشته شده است لذت می برم و در عین حال بزرگسالان نیز ممکن است چنین خوشی ارزشمند و لذت بخش پیدا کنند. تخریب یهودیان از دانمارک نازی، یکی از داستان های بی نظیر بزرگ جنگ جهانی دوم است . در تاریخ 29 سپتامبر 1943، در دانمارک، کلمه یهودیان بازداشت شد و سپس به اردوگاه های مرگ فرستاده شد. در عرض چند ساعت مقاومت، جمعیت و پلیس دانمارک یک کشتی کوچک را به گله 7000 یهودی به سوئد برگزیدند. لویز لوری، یک داستان واقعی داستان را به نمایش می گذارد که این داستان شجاعانه را برای زندگی به ارمغان می آورد. او تجربه زندگی را از طریق چشم Anemarie Johannesen 10 ساله به ارمغان می آورد، خانواده اش که در اوایل صعود به بهترین دوست خود، الن روزن، متصل می شود و به خانواده های النس قاچاق می کند. کتاب کوتاه فقط جزئیات تاریخی کافی برای آموزش خواننده جوان (و نه خیلی جوان) و شخصیت های جالب و دلپذیر را دارد، من از شجاعت و شجاعت مردم دانمارک و نحوه نگاه کردن به همسایگان خود عاشق شدم. این یک داستان زیبای پر از امید و تعلیق است و من قطعا از هر لحظه لذت بردم. من منتظر خواندن برخی از کتاب های غیر داستانی در مورد این زمان در تاریخ Denmarks است. من به شنیدن و در کمتر از 3 ساعت آن را به عنوان یک کتاب عالی برای فرار از بازگشت به زمان های مختلف گوش داد.

مشاهده لینک اصلی
من می دانم - من نمی توانم باور کنم که من فقط در حال خواندن این. چه نوع كتابدار كودكان من هستم؟ اين يك داستان كوچك در مورد يك خانواده است كه در زمان اشغال نازی ها در سال 1943 برخی از دوستان یهودی را از دانمارك خارج كرد. من همیشه از خواندن آن اجتناب كردم، زیرا به نظر می رسید افسرده است، اما این چیزی نبود. این یک داستان نور نبود، اما صحنه های وحشتناکی بود که اکثر کتاب های هولوکاست را پر می کرد. اما نویسندگان به این نکته اشاره می کردند که عمیقا بر من تأثیر گذاشته است. من نمی دانم در مورد میراث دانمارکی من - من همیشه فکر می کنم آن را یک نوع خسته کننده بود. اکثر مردم شناخته شده از دانمارک یا برخی از مخلوط اسکاندیناوی تبارند. به غیر از وایکینگ ها، هرگز به نظر نمی رسید که خیلی از آن ها مورد توجه قرار گیرد. من همیشه از دوستان غیر اسکاندیناوی خود غم انگیز بودم (به نظر من) پس زمینه های عجیب و غریب. من از اینکه شجاعت و مهربانی دونان را در طول جنگ جهانی دوم شنیده بودم، شگفت زده شدم. پس از آن، هفته ها در سال 1943 صحبت شد، زمانی که دانمارک ها تقریبا تمام جمعیت یهودی خود را از دانمارک (نزدیک به 7000 نفر) به قتل رساندند تا آنها را از اردوگاه های مرگ نازی نجات دهند. شگفت آور این باعث می شود که من بیشتر بخواهم از کجا آمده ام.

مشاهده لینک اصلی
لوری یک کلمه را در NUMBER STARS نزول نمی کند، با شروع از Annemarie و Ellens ترسناک اجرا با سربازان آلمانی در فصل افتتاحیه. در لرزه های سریع، لوری تنظیمات و شخصیت ها را ایجاد می کند و Annemaries را پیش بینی می کند که بعدا با سربازان مواجه می شوند، که هر یک از آنها تنش را افزایش می دهد. نماد ستاره ها درون و بیرون می آید: هنگامی که جمع جمعیت فرار یهودیان جمع می شود، آنها با کلمات مزمور 147 تسلی می دهند: \"ستایش خداوند ... کسی که ستاره ها را یکی پس از دیگری ستاره می کند. @ @ ستاره ها @ Annemarie شگفت زده می شود. بخش مورد علاقه من این کتاب زمانی است که الن و ان ماری به دنبال خلیج هستند و می گویند که سوئدان در آنجا است. این واقعیت که آنها در مورد Swedan صحبت می کنند به من نشان می دهد که آنها امیدوارند، کنجکاو و مضطرب باشند. هر کسی که علاقه مند به هولوکاست یا زندگی خانواده های یهودی باشد و دوستانشان باید این کتاب را بخوانند. من فکر می کنم این کتابی است که همیشه به یاد می آورم. من این کتاب را برای هر کسی و هر کسی که به دنبال خواندن خوب است توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستاره ها را بشمار


 کتاب آقای هنشاو عزیز
 کتاب بن بست نورولت
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب تابستان قوها
 کتاب دختری که ماه را نوشید
 کتاب بخشنده