کتاب دستیار ماما

اثر کارن کشمن از انتشارات قطره - مترجم: نسرین وکیلی-جایزه نشان نیوبری

من آليس هستم. نه «تُحفه» نه «سوسک» و نه «سوسکِ پِهِِن» فقط آليس. در يک شب يخبندان، دختري که نه خانه‌اي داشت و نه پدر و مادري، و نه حتي نامي جز «تُحفه»، در گرماي توده‌ي پِهِن طويله‌ي دهقاني پناه مي‌گيرد. آن‌جا جِين، ماماي دهکده او را پيدا مي‌کند. «تُحفه»، که حالا صاحب جديدش نام «سوسک» بر او گذاشته است، کار خود را به عنوان دستيار ماما شروع مي‌کند. راه زندگي‌اش هموار نيست؛ جِين زن خشني است با نگاه‌هاي تند و تيز و اخلاقي تندتر. با اين همه سوسک براي خود جايگاهي به دست مي‌آورد. گربه‌اي دارد. و دوستيِ يکي از پسران دهکده را جلب مي‌کند. او بخشي از فوت و فن‌هاي کار ماما را، که سعي مي‌کند، از او پنهان کند، مخفيانه ياد مي‌گيرد. حتي براي خود يک اسم واقعي يعني «آليس» را انتخاب مي‌کند. سپس روزي بعد از شکست در وظيفه‌اي که به عهده‌اش گذاشته‌مي‌شود، فرار مي‌کند. زيرا معتقد است که به قدري احمق است که براي هيچ‌کس مفيد نيست. آيا واقعاً بچه‌اي بي‌نام و نادان است، که به هيچ‌جا تعلق ندارد؟ يا اين‌که او آليس، دستيار ماما است، انساني با نام و متعلق به مکاني مشخص در اين دنيا؟


خرید کتاب دستیار ماما
جستجوی کتاب دستیار ماما در گودریدز

معرفی کتاب دستیار ماما از نگاه کاربران
چند کتاب وجود دارد که من در آن قرار می گیرم، منتظر می مانم و فقط از فریبکاری کتابخانه بیرون بروم. حتی کتابهای کمتری نیز وجود دارد که من در طول یک دقیقه آنها را تکمیل می کنم. شاگرد مامایی یکی از این موارد بسیار گرانبها است. این هیچ twits قطعه، اسرار، خون آشام های مورد علاقه، املاک گوتیک، یا پمپ و یا شرایط ندارد. فقط یک داستان ساده در مورد یکی از شیرین ترین، آرام ترین و خالص ترین شخصیت ها است که همیشه روح خود را لمس می کند. این یک داستان ساده کوتاه است، اما سادگی آن باعث می شود آنقدر قوی و قدرتمند باشد. شخصیت های آن غنی و معتبر است، تنظیم آن به اندازه کافی به جایی که ما یک تصویر کلی دریافت می کنیم، اما هنوز هم می تواند بقیه برای خودمان تصور کنید، و داستان بسیار شیرین و روشن است. من به شدت آن را توصیه می کنم. این باعث می شود خواندن نور عالی و فرار از همه عاشقانه گوتیک سنگین و خون آشام امروز است. عالی و فوق العاده است بخوانش. اکنون آن را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
خلاصه: از زمانی که او می تواند به یاد داشته باشد، یتیم از طریق ماما روستای سرد بازنشسته می شود. و در حالی که پرداخت او ناکافی است، در نهایت، سوسک به خود و توانایی هایش اعتماد به نفس خود می بخشد. شدت ها: در حالی که از زبان زمان استفاده می کند، این کتاب به طور شگفت انگیزی قابل دسترسی است - بدون شک طول مدت کوتاهی (نسخه من به سختی بیش از 100 صفحه) با وجود بودن از یک دوران متفاوت، سوسک ها هنوز هم قابل رفع هستند؛ کسی که معتقد است همه چیز تند و زننده و معنی اش را که مردم به او گفته اند انجام داده اند. و این واقعیت که او در نهایت این درمان را برطرف می کند و خود را پیدا می کند، یک قهرمان و مدل خوانی خوب برای خوانندگانش می سازد.

مشاهده لینک اصلی
3 ستاره زیبا و بسیار زیبا. به هر حال، بسیاری از افرادی که حتی شما را نمی شناسند و شما می توانید به آنها ملحق شوید. 'N: p. KhÃ'ng biAªI تی تماس € TÁ »« truyAªI gA'I ج £ N یا از طریق پست £ ‰ CH N سقف DII THA € ¢ NH MII را € ¢ N ایتالیایی I رستوران Ì ¢ تی £ و دوباره اعلام کرد Chii Ä NH € احمقانه à ¢ â، ¬â \"¢ t، مطمئن نیستید که آیا یا نه m. من بسیاری از اخبار خوب، اخبار خوب، اخبار خوب، و موفق باشید. این قیمت این محصول برای یک دختر است. شما این چیزها را خریداری می کنید و قیمت تازه ای برای شما مناسب است و عالی است. »من تازه وارد یک مرد زیبا و امیدوار هستم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را به عنوان یک امتیاز 3.5 ستاره داده ام. من احساس می کردم که برنامه ای برای این کار داشتم، اما متوجه شدم که من آن را بیشتر دوست داشتم. با این حال، هنگامی که من واقعا شروع به دوست داشتن آن، آن را به پایان رسید. پایان دادن بد نبود، اما قطعا شما را به آنجا ترک کرد، @ What @ از آنجایی که فقط 117 صفحه بود، من فکر می کنم این دلیل است. در غیر این صورت بد نبود

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** تنظیم در روزهای قرون وسطی، یک دختر یتیم در یک ماما گرفته شده است. او به عنوان یک برده عادی درمان می شود؛ با توجه به وظایف متعددی که روزانه برای بیت های نابالغ غذا انجام می شود. او تا به حال یک اسم مستعار نداشته است، در حالیکه یک روز در حال اجراست، برای کسی که به نام Alyce اشتباه است اشتباه است. نه خود آلیس، اما نام گرفت. او به آرامی در حال اعتماد به نفس است، اما یک روز هنگامی که برای حضور در یک مادر در حالی که جین، ماما، برای دیگری مراقبت می کند، Aylce احساس ناراحتی می کند. او نمی داند چه باید بکند؟ هنگامی که جین باز می شود، او فرار می کند احساس بی ارزش. Aylce می یابد کار در یک مسافرخانه و به عنوان یک دختر مسافرتی او با مهمان که به او نامه ها و کلمات تدریس ملاقات می کند. یک روز جین می آید به Inn خواسته در مورد او. Aylce از او میپرسد که هرچند او هوشمندانهترین دختر نیست، او را ترک کرد و ترک کرد. Aylce معتقد است که او در جهان هیچ جایگاهی ندارد - تا زمانی که یک مسافر شب در آن ساکن نشود و زن گروه در حال تولد است. تنها کسی که می تواند کمک کند، Aylce است، «دختر من». به یاد آوردن همه چیزهایی که جین همیشه انجام داد، Aylce با موفقیت کودک را عرضه می کند. در نهایت Aylce مکان او را می فهمد و به جین باز می گردد با یک نگرش جدید â € | او تبدیل به یک زن قوی، دیگر دختر ترسناک است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دستیار ماما


 کتاب کتاب گورستان
 کتاب نیروی برتر لاکی
 کتاب فلورا و اولیس
 کتاب دستیار ماما
 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب تابستان دیوانه‏‫