کتاب دختری که ماه را نوشید

اثر کلی بارن هیل از انتشارات پرتقال - مترجم: فروغ منصور قناعی-جایزه نشان نیوبری

زانِ پیر، جادوگر دل‌رحمی است که به نوزادان قربانی و رهاشده در جنگل کمک می‌کند و آن‌ها را در طرف دیگر جنگل، به خانواده‌هایی می‌سپارد که توانایی نگه‌داری ازشان را داشته باشند.

ماجرا از روزی شروع می‌شود که زان به جای نور ستاره، نور ماه را به یکی از نوزادان می‌خوراند. زان به‌خوبی می‌داند که نباید قدرت جادویی ماه را دست‌کم بگیرد و نوزاد را به حال خود رها کند؛ پس چاره‌ای می‌اندیشد تا نوزاد با قدرتی که دارد، به خودش و دیگران آسیب نرساند. اما چگونه می‌توان مانع قدرت ماه شد؟


خرید کتاب دختری که ماه را نوشید
جستجوی کتاب دختری که ماه را نوشید در گودریدز

معرفی کتاب دختری که ماه را نوشید از نگاه کاربران
برای تماشای یک بررسی ویدئویی از این کتاب در کانال من از ابتدا تا Bookend اینجا را کلیک کنید. مردم پروتکتات هر ساله یک کودک عمیق در جنگل را ترک می کنند، یک پیشنهاد قربانی به جادوگر برای جلوگیری از ترساندن روستا. هنگامی که جادوگر، Xan، نوزادان را پیدا می کند، او آنها را نور ستاره می کند، اما یک سال او به طور تصادفی نور را از ماه می کشد و یک دختر بچه را برافروخت. Xan می داند که کودک دارای ماه مهتاب دارای توانایی های فوق العاده ای خواهد بود، بنابراین او تصمیم می گیرد که کودک را بالا ببرد. همانطور که کودک رشد می کند، او توانایی کنترل سحر و جادو را ندارد و سیزدهمین سالگرد تولد خود را ندارد - روزی که سحر و جادو خود را تهدید می کند که به طور کامل ظهور و با عواقب خطرناک. دخترانی که نوشیدند ماه یک نمونه درخشان از یک افسانه زیبا مدرن است که با جادوگران و اژدها و موجودات از خلیج، همراه با اشیاء مسحور، صحبت کردن با حیوانات و هیولا های وحشی، تکمیل شده است. این محیط مودبانه و اتمسفر است، روستای مبهم غرق شده با جمعیت ناراحت کننده و یا جنگل خائنانه گفته می شود که مسافران زندگی می کنند که در جریان جوشان خود قرار می گیرند و یا از گازهای ناپاک بوجود می آیند که از شکاف هایشان شکسته اند. مه به قلعه ها و دیوارهای شهر چسبیده است. در مرکز جنگل، یک باتلاق کوچک - شکوفایی، سولفوری و مضر، تغذیه شده و گرم شده توسط یک زیرزمینی، آتشفشان خواب بی سر و صدا و با لکه ای از لجن که رنگ آن از زهر سبز تا رعد و برق آبی به قرمز خون، بسته به زمان سال از آنجا که این یک حماسه چند نسلی است، شخصیتهای شخصیت نسبتا بزرگ هستند، اما هر شخصیت، دلایل و خصوصیات خود را در صفحه به وجود می آورد، و آنها را آسان به تمایز می اندازد (هر چند مشخص کردن یکmain character @ کمی از یک منطقه خاکستری است). بهترین بخش کتاب - گیلاس شاداب در بالای این درمان مفرط - راه جادویی است که به طور تصادفی مورد استفاده قرار می گیرد. سحر و جادو به عنوان غریب و شیرین، آشنا هنوز تازه است. بعضی از انواع سحر و جادو در بی گناهی خود بازی می کنند، در حالی که اشکال دیگر به مبادله ی یک پولی ناخوشایند وابسته است که هر وقت که مشغول به کار می شود، نگران است. او یک کتاب را به یک کبوتر تبدیل کرد و مداد و جواهرات خود را تحریک کرد تا آنها خودشان ایستادند و رقص پیچیده ای روی میز انجام دادند. همانطور که [او] فرار کرد، هر مرحله با گل های پر زرق و برق پر شده بود. وقتی که او به داخل باتلاق افتاد، لاله ها خود را به یک قایق سوق دادند و او بر روی یک صندوق برداشت و در سرتاسر قرمز عمیق از جلبک های آب جاری شد. این داستان برای رمان متوسطه بسیار پیچیده است و برخی از عناصر نگران کننده هستند؛ این کتاب پس از آن برای یک مخاطب کوچکتر توصیه می شود (سن 10 تا 14 سالگی). دخترکانی که نوشیدند ماه را با پروسهای خوشایند، یک طرح پیچ و تاب و شخصیت جذاب ساخته است، علاوه بر اینکه به لیستی از برندگان مدال نیوبری افزوده می شود. - این کتاب به احتمال زیاد برای طرفداران تواریخ جنگل زرق و برق توسط پاتریشیا C. Wrede، خواهر پری دریایی توسط کری آن نوبل، یا ستارود توسط نیل گیمان، تجدید نظر خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
4 1/2 ستاره. این داستان یک دختر بچه کوچک است که برای مرگ فرستاده شده است، اما به جای آن جادوگر خوبی است. بدون معنی، جادوگر جادو را به لونا منتقل می کند، اما به جایی که سقوط از سحر و جادو او، آن را تا سیزدهمین سالگرد تولد Luna می گذارد. به هر حال، روزی که جادوگر تصمیم می گیرد که خودش را بکشد. اما آن روز در حال آمدن و آمدن است، نزدیک تر و نزدیک تر است، و جادوگر شروع به پشیمانی از تصمیم او می کند. البته بیشتر در داستان اتفاق می افتد و نه فقط آن. در حقیقت، ما دارای دیدگاه خاص برای شخصیت های مختلف و حتی دو اژدها هستیم! اما خلاصه کردن، فضای بسیار زیادی را در بر میگیرد، زمانی که آنچه واقعا میخواهم انجام شود این است که این کتاب را برای محتوای باشکوهش ستایش کنم. آیا سبک نوشتن جادویی چیست؟ این خیلی مشتاقانه، به یاد ماندنی است، بنابراین بیداری معنوی. قطعا برای یک رمان درجه یک مناسب است، در حالیکه به اندازه کافی جالب و اصلی است که حتی توجه بزرگسالان را نیز جلب کند یا کسی که به طور کامل به کتاب برای بچه ها نیست. ما نیاز به صداهای ادبیات داریم که سبک خاص خودشان را دارند و کلی بارنیل یکی از پرطرفدار است. فضای داستان زیبای افسانه ای که در آن داستان من را بخاطر خواندن این مطلب به بچه ها در جامعه من می خواند، وجود دارد. هر کتابی که این واکنش را تحریک می کند ارزش یک دست خوب از کف زدن است! این کتاب همچنین من را به طرز عجیب دلسوزانه به جادوگر تبدیل می کند، که چنین موجودی مراقب و محکم نیست. آه، آه، من نباید فراموش کنم که اژدهای کوچک اژدهای Fyrian دقیقا مثلش هست ... خوب، شما به یاد ملوان، همجنسگرا اژدها خنده دار، خنده دار هستید؟ بله، این فیروزی درست است. در یک دنیای کامل، هر کودک این داستان دلنشین را خوانده است. وبلاگ | یوتیوب | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | Google+ | Bloglovinâ € ™

مشاهده لینک اصلی
زبان خیره کننده و شخصیت های به یاد ماندنی. ارزش یک نقطه در کنار سوزان کوپر، اورسولا لوگوین و لوید اسکندر. نوع کتاب که باعث می شود شما را به جادوی (و عشق) باور داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
نگاهی به این بیتو از بچه های پوشش! چگونه می تواند کسی را در یک کتاب فروشی گذراند و نمیخواهد آن را بخواند ؟! و سپس خنک: جادوگران، اژدها کوچک، هیولا های باتلاق، سحر قمری ... این کتاب تمام مواد تشکیل دهنده برای من رها کردن همه چیز و فقط خواندن! به همین دلیل معلوم شد که حتی ناامید کننده تر از آن است که انتظارات بزرگ وجود نداشته باشد ... اوه، کجا شروع شد ؟! 10٪ اول افسانه بود. پس از آن: من فقط این بررسی را به جوانب مثبت و منفی تقسیم می کنم تا آن را آسان تر برای نگه داشتن آن سازماندهی و آسان تر برای شما به آن را بخوانید! مزایا: - سحر و جادو به طور مستقیم از طبیعت مادر کشیده شده است. شخصیت های حاضر. - شما می توانید چندین عنصر از افسانه های کلاسیک مانند هانزل و گرتل و Little Thumbling را کشف کنید. - Glerk، هیولای دوست داشتنی ناخوشایند دوستانه. چه کسی دوست ندارد هیجان انگیز ترسناک برای یک دوست؟ این کل دلیل من صاحب افتخار بولداگ انگلیسی قدیم است! - Fyrian، اژدها کوچک ناخوشایند با ADD. او مرا بیادمان اصلی را به من یادآوری کرد و همه ما می دانیم چقدر عاشق او هستم! منفی: - تکرار داستان. یکی از نکاتی که در مورد Kindle من در مورد این گفت: @ اگر من باید در مورد سحر و جادو لونس را مشاهده کنید از منافذ خود را یک بار دیگر، من مصرف جوراب لعنتی من @ - رئالیسم جادویی. اگر بخواهم پری را بخوانم، می خواهم آن را 100٪ عجیب و غریب با هیچ یک از این مزخرف استعاری عاطفی. - طول کتاب. این می تواند به راحتی با 100 صفحه کاهش پیدا کند، اگر شما تمام قطعات از کار افتاده را بردارید. این به نظر می رسد داستان خاورمیانه است، اما در حقیقت آن را کمی تاریک می بینم. به خصوص در ترکیب با واقع گرایی جادویی. هیچ 10 ساله نمیخواهد دربارهی بزرگسالان افسرده که در غم و اندوه جادویی غرق شدهاند بخواند. من آگاه هستم که بیشتر اسطوره های کلاسیک و افسانه ها کاملا تاریک هستند و در آنها بسیاری از استعاره ها وجود دارد. با این حال همه چیز در مورد ظریف است، که مورد در دختر که نوشیدن ماه نیست. شخصیت های مردانه به عنوان simpletons نادان به تصویر کشیده شده است. کدام یک به عنوان یک فمینیست خودخواه اعلام شده نباید بیشتر از یک مشکل باشد، اما من دوست دارم یک توازن بین جنس ها را ببینم. این داستان تمایل به کشیدن و رها کردن دارد. من تا به حال سخت در حال شخم زدن از طریق آن در پایان.TL؛ DR: مفهوم خوب است. ترکیب طبیعت با سحر و جادو و بافت آن به یک افسانه فوق العاده است. متأسفانه، در این یکی اعدام شد. من آن را دو کیک می نامم، به این معنی که خوب بود. Id واقعا دوست دارم یک نسخه به درستی ویرایش شده را ببینید یک روز، هر چند! واقعا توصیه نمی. با این حال، اگر شما یک طرفدار بزرگ از واقع گرایی جادویی هستید، ممکن است بتوانید این کتاب را بیشتر از آنچه که انجام دادید قدردانی کنید. با تشکر از خوانندگان جوان Algonquin برای ارائه کپی از طریق NetGalley در مقابل یک نظر صادقانه!

مشاهده لینک اصلی
زیبایی این کتاب با عنوان جادویی آن آغاز می شود: دخترانی که ماه را بخورند. Luna به عنوان یک کودک با تغذیه پرتوهای ماه خورشید سوری تحریک می شود. من هر دو حسادت از این تجربه بود و هنوز هم احساس وابستگی به آن - چگونه اغلب من احساس می شود توسط ملات نور ملایم نور مهتاب مهر و موم شده است! البته، این یک رمان فانتزی است، سحر و جادو Lunas بیشتر ملموس بود! دخترانی که نوشیدند ماه، کار افسانه ای از فانتزی است که به شدت بر هنر قصه گویی و به طرز غریزی با شخصیت های جالب و یک محیط بی نظیر تخیلی تأثیر می گذارد. البته ما درختان عمیق و تاریک داریم که در معرض خطرات واقعی و تصور قرار گرفته اند. خلیج عظیم اطراف پروتکتات (که با نام ناخودآگاه نامیده می شود) وجود دارد که خطرات بسیاری را برای روستاییان ایجاد می کند و از این رو تنها معیشت معیشت آنهاست. اما یک منطقه آتشفشانی عظیم وجود دارد که در اطراف این همه با دریچه های خائنانه، بخارات دیگهای گاز و هفت دهانه که مرزهای مرز را نشان می دهند، وجود دارد - در ذهن من قرار دادن تصاویر یلوستون بود. پس از آغاز رویداد، داستان به آرامی باز می شود و اکتشاف فراغت دو موضوع جداگانه است. یکی از زندگی در Protectorate است که در آن روستاییان یک سست وحشتناک ارائه یک کودک جوان به جادوگر در جنگل است. همه این اتفاقات در چند صفحه اول رخ می دهد، بنابراین هیچ اسپویلر اینجا نیست. ما با جوانان ملاقات می کنیم که عمویش قدرتمند است. ما به سرعت متوجه می شویم که انتیس یک روحیه مهربان و حساس است. ما می دانیم او یک شخصیت خوب است، شاید یک قهرمان، اما شاید تنها یک بی گناه که در مد پریا به او خوش بینانه جمع آوری می کند. او شخصیت شگفت انگیز توسعه یافته است - بسیار غنی تر از انتظار من است. به طور طبیعی ما یک جادوگر (یا دو یا سه نفره) داریم و Xan، شخصیت اصلی ما، یک لذت غیر منتظره است. دوست داشت که او ضدضعیف جادوگران معمولی است. و سپس موجودات منحصر به فرد از دنیای فانتزی وجود دارد: فیوریان، یک اژدها رنگین کمان رنگارنگ مینی که همه عشق و شور و شوق و naïvetà © است - و فقط می خواهد همه را به هم زدن. حتی اگر او در مورد او اسرار آمیز بود، نوعی طنز لذت بخش کودکانه را فراهم می کرد. موجودیت مورد علاقه من Glerk، هیولای شاعر از بغ است که ممکن است دارای پنج یا شش پا و دم دمش باشد و مدتها دوست وفادار به زان و محافظ فییران و جوان لونا است. Glerk، شاعر بزرگ ببر: @ در ابتدا، تنها Bog، Bog و Bog وجود دارد. غضب همه چیز بود، و همه چیز غضب بود. اما غلاف تنها بود. این چشم ها را که می خواست جهان را ببیند، خواست. آن را به عقب قوی خواستار حمل خود را از محل به محل. آن ها می خواستند پاها را بچرخانند و دست ها را لمس کنند و دهانشان را بشنوند. و بنابراین ببر ایجاد بدن: یک جانور بزرگ است که از غلاف در پاهای قوی خود را از پا خارج شد. جانور غول پیکر بود و غول گور بود. جانور زندگی غضب و غواص را دوست داشت، همانطور که شخص یک تصویر از خود را در یک حوض آب وحشی دوست دارد و با حساسیت به آن نگاه می کند. سینهی Beasts پر از مزه گرم و ماندگاری بود. او احساس می کرد که درخشش عشق را به بیرون می چرخاند. و جانور از کلمات خواست تا توضیح دهند که چگونه او احساس کرد. ... او دهان خود را باز کرد و یک شعر بیرون آمد @ این یک داستان تلاش سنتی نیست. داستان آن در مورد اسرارهایی است که می توانند آسیب برسانند، در مورد حفاظت اشتباه، در مورد جوانانی که نیاز به رشد دارند تا خود واقعی خود، زیبایی و درد عشق مادری، در مورد هزینه غم و اندوه و قدرت بهبود امید. به زیبایی گفت: - چنین نوشته های زرق و برق دار. عشق را شعله ور می کند - اما بدون برخی از خائنانی متعادل نمی شود. Time یک چیز پیچیده بود - به عنوان لغزنده به عنوان گل @ - یک رضایت در سراسر کتاب. وقت آن است که به جوانان چیزهای واقعی بگویم، زمانی که آنها از آنها محافظت می کنند، قدرت زندگی خود را انکار می کنند، وقت آن است که برای یادگیری چیزهای مهم که باید بدانند تا آنها را توانمند سازیم. داستان زیبای آن - کامل به عنوان خوانده شده با صدای بلند / با هم برای هشت تا نه ساله خواندن (البته من استدلال طولانی تر، اما من همیشه مایل به خواندن مشترک برای بحث بحث می تواند با بچه های خود را رشد کند) و قطعا خواندن مستقل از نه در بالا من در پایان اشک های گریه کردم - دلتنگی خواندن! همانطور که نوه من گفت،Nana، در نهایت یک قسمت غم انگیز وجود دارد، اما نگران نباشید - نوعی غم انگیز است. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری که ماه را نوشید


 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب شهربانو
 کتاب تابستان دیوانه‏‫
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب دستیار ماما
 کتاب بخشنده