کتاب جنگی که نجاتم داد

اثر کیمبرلی بروبیکر بردلی از انتشارات پرتقال - مترجم: مرضیه ورشوساز-جایزه نشان نیوبری

وقتی سالها در اسارت یه پنجره باشی دیگه چه اهمیتی داره که دنیا درگیر یه جنگه. اونم جنگ جهانی دوم.آدا دختر بچه‌ای که به خاطر ناتوانیش توی زندگی فقط تحقیر شده، یه روز یه تصمیم بزرگ می‌گیره. اون به همراه برادر کوچیکش سفری رو شروع می کنه تا بفهمه به دنبال رویا بودن چه شکلیه. اما جنگ، آواره ‌گی و فقر تازه شروع شده و زندگی بوی خون و خاک میده...


خرید کتاب جنگی که نجاتم داد
جستجوی کتاب جنگی که نجاتم داد در گودریدز

معرفی کتاب جنگی که نجاتم داد از نگاه کاربران
علاوه بر محتوای داستان تاریخی وحشیانه جنگ جهانی دوم این کتاب، نوعی شگفت آور فوق العاده است که در درون کودکانی که رشد عصبی و عاطفی آنها با غفلت روبرو شده اند، فوق العاده است. آدا و برادرش جیمی رفتار عجیب و غریبی را نشان می دهند و از ترس و اضطراب ناشی از تندرما و حملات اضطراب کامل برخوردار هستند که از یک اتاق آپارتمان لندن تخلیه شده اند و مادر آنها را به خانه ای راحت در کشور تقدیم می کند. نویسنده کار شگفت انگیزی را انجام می دهد که واکنش های آدا را بیان می کند - او اغلب شکایت می کند که کلمات زیادی وجود دارد که در آن او به پایان رسیده است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب فوق العاده. من واقعا همه چیز را دوست داشتم بخشی که اکثر من را تحت تأثیر قرار داد (و این به نظر عجیب و غریب) این است که چگونه آگاه و جیمی نادان واقعا بودند. صادقانه، آنها هیچ چیز را نمی دانستند، که با شخصیت های آنها خیلی خوب است. راه اغلب شما راجع به بچه های محروم و مورد آزار قرار می گیرند که عاقلانه تر از سال های خود هستند و مخفیانه درخشان هستند. نه این بچه ها! همچنین اگر شما تا پایان تمام افراد این کتاب را دوست ندارید (به جز مادر خود، بدترین !!!)، ممکن است احساسات انسانی نداشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
این رمان داستان تاریخی برای کلاس متوسط ​​چنین رضایت بخش خوانده شده است، پر از ماجراجویی و دلهره و دلسوزی. من شخصا در این کتاب خیلی دوست داشتم و به شدت دنبال عاقبت هستم. جای تعجب نیست که بررسی ها و جوایز عجیب و غریب بسیاری انجام شده است. اعتراف می کنم که من خواندن کتاب را نادیده گرفتم زیرا فرضیه آن خیلی افسرده است اما خوشحالم که این را دریافت کردم و به شدت تشویق سایر افرادی که به همین دلیل برگزار شده اند بیش از آن را نیز دریافت کنید بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
چه داستان قشنگی زیبا از منظر 10 ساله آدا گفت. این داستان به من خندید، گریه کردم، خیلی عصبانی شدم که نمیتوانستم ایستاده باشم، قلبم را شکستم و بعد احساس کردم هر چیزی ممکن است. من نمی توانم منتظر بمانم تا فردا با دانش آموزانم به اشتراک بگذارم. این برای دانش آموزان 4 و بالاتر بالا خواهد آمد. داستان غلط است که به خوبی گفته شده است. من ناراحتم که تجربه تمام شده است

مشاهده لینک اصلی
این چیزی است که من از یک کتاب مانندOne برای Murphys @ در مورد یک تجربه پرورش واقع گرایانه می خواستم. جذاب همانطور که @ اتاق، @ نیز، به عنوان آددا در مورد جهان اطراف او پس از یک عمر محکومیت سوء استفاده می شود. کتاب فوق العاده ای برای به اشتراک گذاشتن با کودکان است که اشاره ای کوچک به مسائل بیشتر رشد می کند اما آن را برای خوانندگان میانی طبقه بندی می کند که آمادگی آن را دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگی که نجاتم داد


 کتاب شهربانو
 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب تابستان قوها
 کتاب ستاره ها را بشمار
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب نیروی برتر لاکی