کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ

اثر اسکات اودل از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: منوچهر آتشی-جایزه نشان نیوبری

در اقیانوس آرام یک جزیره وجود دارد که به نظر می رسد مانند یک ماهی بزرگ سواری در دریا است. در اطراف آن، دلفین های آبی شنا می کنند، صدف ها بازی می کنند و فیل های دریایی و پرندگان دریایی فراوانند. یک بار، سرخپوستان نیز در این جزیره زندگی می کردند. و هنگامی که آنها به سمت شرق رفتند، یک دختر جوان پشت سر گذاشت. این داستان کارنا، دختر هندی است که سالها در جزیره دلفین های آبی زندگی می کرد. سال بعد او یک فصل را به یک دیگر منتقل کرد و منتظر یک کشتی بود تا او را دور کند. اما در حالی که منتظرش بود، با ساخت پناهگاه، ساخت سلاح، یافتن غذا و مبارزه با دشمنانش، سگهای وحشی، خود را زنده نگه داشت. این تنها یک ماجراجویی غیر معمول از بقا نیست، بلکه داستان زیبایی طبیعی و کشف شخصی است.


خرید کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
جستجوی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ از نگاه کاربران
زمان برای بازبینی کتابهایی که من واقعا چند ماه پیش خواندم، از زمان کودکی من این را خوانده ام. پس از آن خیلی از آن خارج نشدم. یک کتاب زیبا بود، اما برای من به نظر می رسید مایه تاسف بود. همچنین، من (و البته هنوز) همه چیز در مورد گفتگو، و شخصیت اصلی، کارانا، صرف چند سال به طور کامل در یک جزیره است. بنابراین من به این کتاب احترام گذاشتم اما هیچ تمایلی به خواندن آن را به عنوان یک بچه ندیدم. من به عنوان یک بزرگسال به عنوان خوانده ام آن را خوانده ام. جیمز لوئوس دروغ می گوید. معلم من به من گفت و من احساس علاقه مندی به نمایندگی های محبوب بومیان آمریکایی دارم. من تحت تأثیر قرار گرفتم که این کتاب کلاسیک مدرن است، زیرا مطمئنا از کلیشه های مزاحم که اغلب آنها را می بیند، دور می شود. مردم کاران به طور غيرمنطقی، خالص، بی گناه، خودخواهانه، ناراضی و ناراضی در برابر مهاجمان سفید پوست هستند. آنها یک شخصیت مخالف در یک منازعه ناشی از شکارچیان حریص روسی هستند. (هنگامی که شک دارید Ruskies را سرزنش کنید. او یک پناهگاه را می سازد، می آموزد که به شکار تعظیم بپردازد و از تنوع روابط با حیوانات حیوانات وحشی عالی بهره مند شود. با توجه به این که زندگی من با هیچکس جز خنجرها و گرگ دوستانه گاه به گاه برای شرکت، یک رویا برای من است فکر می کنم تنها دلیل این است که من بیشتر از این کتاب به عنوان یک فرزند نخواهم بود، این است که کارانا شخصیت بسیار کمی دارد. او قوی است و گاهی اوقات طنز آمیز است، اما من نمی توانم تصور کنم که دوستش داشته باشم یا دوستش داشته باشم. احساسات من در مورد این کتاب در حال حاضر بسیار شبیه به آن چه بود که من جوان بودم: این یک داستان درخشان، جالب اما نه چندان دور از من است. دلیل آن یک کلاسیک مدرن است، بنابراین اگر آن را بخوانید، آن را انتخاب کنید. و خواندن آن را به بچه های خود را در شب های زمستانی سرد است. Itll به شما کمک می کند تا قدردانی از لوکس خانه و خورشید و غذای خوب گرم.

مشاهده لینک اصلی
در رمانIsland of Dolphins Blue، شخصیت اصلی Karana است. او دختر ارشد قبیله ای است که در جزیره زندگی می کند،Island of the Blue Dolphins @. او همچنین یک خواهر بزرگتر، یک مادر و یک برادر کوچک دارد. او و دیگران از قبیله شکار و جمع آوری مواد غذایی خود را، لباس خود را و ساخت پناهگاه خود را. آنها بسیار مستقل هستند و تنها افرادی هستند که در جزیره زندگی می کنند. در طول این رمان، قبیله توسط خارجی هائی که مایل به شکار سفلی که در جزیره در جزیره در تجارت برای سلاح و طلا زندگی می کنند بازدید می شود. خارجی ها برای مدت طولانی شکار می کنند و تقریبا تمام جزیره را در این جزیره می کوبند. هنگامی که پیشقراولان می خواهند بروند، به جای تجارت با قبیله برای تمام جوجه هایی که کشته شده اند، به قبیله حمله می کنند و سریع می روند. در طول حمله بسیاری از اعضای قبیله از جمله Karanas پدر میمیرند. پس از شکارچیان چپ، غذا در جزیره بسیار کم بود و قبیله مجبور به حرکت به جزیره همسایه شد. در حالی که قبیله ترک کرد، کارانا و برادرش از پشت سر گذاشتند. آنها مجبور بودند در جزیره خود زندگی کنند، در حالی که آنها منتظر یک قایق برای بازگشت به آنها بودند. کارانا خانه خودش را می سازد، مبارزه می کند و سگ های وحشی را ترجیح می دهد، شکار و سلاح می زند و حتی بیشتر. ژانر این رمان به دلیل اینکه در سراسر آن وجود دارد، وجود دارد. نویسنده همچنین از زبان بسیار توصیفی استفاده می کند و از جزئیات بسیاری از حسی استفاده می کند. در طی بیشتر داستان، نویسنده یک لحظه بسیار پر جنب و جوش دارد اما گاه بسیار غمگین است. کسی که ماجراجویانه را دوست دارد، این کتاب را دوست دارد، اما من آن را به کسی توصیه میکنم.

مشاهده لینک اصلی
اولا اجازه بدهید روشن کنم که رتبه 2 ستاره برای داستان دختر شجاع سان نیکولا (که به عنوان دختر گمشده سان نیکولا شناخته می شود)، نه برای این رمان است. داستان درباره یک دختر است که در یک جزیره زندگی می کرد، به تنهایی، برای 18 سال. و این کتاب در مورد او است. داستان آن توسط نویسنده اسکات ODell توسط یک روش بسیار غیرمستقیم گفته شده است. واقعا نوشتن خیلی خسته کننده است که برای گذراندن آن 2 هفته صرف کردم. در حال حاضر من ناامید هستم، عصبانی و غمگین. داستان دختر، که بخشی از زندگی خود را صرف (جوانان) تنها در یک جزیره با سگ های وحشی و روباه قرمز، می تواند یک داستان جالب، عاطفی و دلهره لمس، اما در اینجا این، ساده، خسته کننده و احساس کمتر داستان است. کتاب درباره â € ~Survivalâ € ™ است، بنابراین نویسنده مهربان ما، سر اسکات ODell سخت تلاش برای از بین بردن هر گونه احساسات و فقط به تمرکز بر \"چگونه به زندگی در چنین شرایطی\". تنهایی که باید عاطفی مرکزی از رمان باشد جایی نیست. به طور شگفت انگیز، شخصیت مرکزی ما دختر هیچ احساس تنهایی، کسالت و یا یکنواختی را احساس نمی کند؛ حتی او را به مرگ پدر و برادر خود غمگین نمی کند. کتاب هیچ جذابیتی برای نگه داشتن خواننده ندارد. من نمی توانم اعتماد کنم این کتاب برای کودکان است، منظورم این است که حتی بزرگسالان خسته خواهند شد و اجازه نخواهند داد فرزندانشان باشند. فقط یک کلمه برای این کتاب: خسته کننده

مشاهده لینک اصلی
من فریب می خورم من واقعا از این رمان بزرگسالان لذت بردم و لذت بردم از داستان بقای یک دختر به تنهایی در جزیره ساحل کالیفرنیا تا زمانی که کتاب را ندیده ام و در نوشتارها بخوانم که این کتاب بر اساس یک زن واقعی است، که تنها 18 سال در جزیره سن نیکلاس در ساحل جنوب کالیفرنیا از سال 1835 تا زمانی که در سال 1853 به @ نجات یافت @ در سال 1853 به تنهایی جان سالم به در برد. از آنجایی که نویسنده او را به عنوان «زن غمگین سینیک نیکلاس» نامید، جستجو کردم تا اطلاعات بیشتری کسب کنم این زن جذاب، قوی و شجاع. سپس غمگین و تقریبا وحشت زده شدم تا متوجه شوم که این زن جذاب، قوی و شجاع، 7 هفته پس از زلزله @ به علت دیسنتری از بین رفت. اگر تنها آنها را تنها گذاشتند. اگر تنها آنها اجازه داده بودند او باشد. او 18 سال به طرز چشمگیری جان سالم به در برده بود، سپس در هفته ها درگذشت. مرگ او در این کتاب یا یادداشت نویسنده ذکر نشده است، به همین دلیل احساس فریب شده است. ظاهرا این کتاب برای بسیاری از کودکان، به ویژه کسانی که در کالیفرنیا هستند، خواندن دارد. آیا آنها تا به حال به حقیقت کامل این زن شجاع گفته اند؟ یا آنها فقط این رمان های نسخه ضد عفونی را دریافت می کنند؟

مشاهده لینک اصلی
جزیره دلفین های آبی یک داستان هیجان انگیز در مورد زندگی به تنهایی در یک جزیره است. این کتاب برنده جوایز نیوبری شده است و فقط سرگرم کننده برای خواندن است. کارانا با برادرش پشت سر گذاشت. این کتاب یک درس عالی را می آموزد و آسان است که بخواند. جزیره دلفین های آبی دارای جزئیات عالی است. اسکات اودلل با این کتاب ناخن روی سر! من این کتاب را به همه توصیه می کنم. پس از کارانا و برادرش چیزی را پشت سر گذاشتند. کارانا با ساختن اسلحه جان خود را از دست داد. او حیوانات خانگی را حفظ کرد تا او تنها نباشد. قایق که مردمش را گرفت، ممکن است هرگز به عقب برگردد. دفعات بازدید: جزیره دلفین آبی برای پیدا کردن بیشتر! -ReaderX

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ


 کتاب نامو دختر آفریقا
 کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
 کتاب دستیار ماما
 کتاب بن بست نورولت
 کتاب بخشنده
 کتاب دستیار ماما