کتاب تابستان قوها

اثر بتسی بایارس از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-جایزه نشان نیوبری

متنِ پشت جلد:

سارا دختری که تابستان چهارده سالگی، یا به قول خودش «مزخرف‌ترین» تابستان عمرش را می‌گذراند، پس از گم شدن برادر عقب مانده‌اش، بینشی نو نسبت به خود و خانواده‌اش پیدا می‌کند. رمان لطیف و عاطفی «تابستان قو‌ها» داستان دل نگرانی‌های نوجوانان در دوران بلوغ است.
خانم بتسی کرومر بایارس، نویسندهٔ نام آشنای آمریکایی کارش را با حرفهٔ روزنامه نگاری آغاز کرد و تاکنون کتاب‌های بسیاری برای کودکان و نوجوانان نوشته است. از ویژگی‌های آثار او پرداختن به مسایل روان‌شناختی نوجوانان و درک عمیق عواطف و احساسات این گروه است.


خرید کتاب تابستان قوها
جستجوی کتاب تابستان قوها در گودریدز

معرفی کتاب تابستان قوها از نگاه کاربران
ما تابستان سحرها را روز بعد به پایان رساندیم (شگفت انگیز است که چقدر طول می کشد تا چنین کتاب کوچکی بخواند). من ... ضعیف بودم همه معلمان که آن را توصیه می کردند در مورد آن رجوع می کردند، اما من نمی دیدم که معامله بزرگ چیست. این مراکز در رابطه با رابطه خواهر و برادر کوچکتر با ذهنیت محسوب می شود که در کشور معدن ویرجینیای غربی گم می شود. ایده خودش خوب بود، اما داستان آهسته بود، و پس از آن خیلی ناگهانی به پایان رسید. من ترجیح داده اند آن را بهتر اگر داستان بیشتر در چارلی بی گناه، که برای همیشه در ذهن مجموعه ای از یک سه ساله گیر کرده بود، به جای خود جذب می شود، به طرز وحشیانه خواهر خود آگاه خود سارا، که در بود تمرکز کرده بود وسط خود کشف و بلوغ. دانش آموزان آن را دوست داشتند، که من حدس می زنم مهم ترین چیز است، اما من مطمئن نیستم که من می خواهم این یکی را به کلاس های بعدی بخوانم. بسیاری از اقدامات وجود نداشت، بسیاری از کاراکترها وجود نداشتند، و بخش عمده ای از داستان، سارا درباره اینکه چگونه او به اندازه کافی خوب نیست برای هر کسی که دوستش دارد، صحبت می کند. من نمی فهمم چرا این قدر تحسین برانگیز شد، زیرا نوشتن اشتباه است که به موقع پی برده شود (اگر شما مدرک ششم بود که اولین مخاطب من بود). من آن را حدس می زنم، زیرا آن را با موضوع لمس از اختلالات روانی برخورد کرد؟ به من، آن ملین، خسته کننده، بژ بود.

مشاهده لینک اصلی
من این را با بچه ها خواندم. این داستان به اندازه کافی خوب در مورد خشم نوجوانان است که در مورد برخی از موضوعات جالب توجه است، از جمله مادران متوفی، پدران غایب، کودکان معلول ذهنی. متاسفانه، این تنها سطح این مسائل را تحمل می کند و در مورد شدت یک ویدیو شرکتی در مورد @ Respect Respect می گوید: @ بله، به خوبی نوشته شده است، دارای تصاویر عالی است، و جایزه Newberry را به دست آورد، اما من فکر می کنم این است خیلی ساده است که داستان را جدی بگیریم حتی شرح قوها هم صاف بود. همه می دانند که آنها برازنده هستند و در آب فرو می روند. مواظب باشید به قوها بیشتر از آن چیزی است که وجود دارد، همانطور که شخصیت نوجوان بسیار بیشتر از احساسات و ناامیدی های بی دست و پا با کفش است. نویسندگان زیادی وجود دارند که با احترام به کودکان احترام می گذارند، اما باریس یکی نیست. من نمی خواهم که سخت باشم، اما در زندگی ام زندگی می کنم، جایی که مریضان بچه ها را تحت درمان قرار می دهند، زیرا نمی توانند صادقانه عمل کنند، در حقیقت، آنها در آن رشد می کنند.

مشاهده لینک اصلی
داستان ساده دختر نوجوان معمولی شروع به مواجه شدن با عدم اطمینان در مورد خود می کند، هرچند زندگی او پر از چالش ها است. نه یک کتاب بسیار سریع گام اما کوتاه آن، بنابراین طول نمی کشد تا خواندن. کتاب نجیب ترین نیست، اما در انتها یک پوشش نقره کوچک ارائه می دهد. من آن را شگفت زده کردم آن را به دست آورد جایزه نیوبری از آن به نظر می رسید نسبتا ساده است. با وجود عنوان کتاب، قوها نقش بسیار کمی بازی می کنند. هیچ زبان فریبنده یا استفاده از نام خدایان وجود ندارد. هیچ مرجع جنسیتی، حتی بوسیدن نیست در ابتدا، مرگ یک پدر و مادر وجود دارد، اما این رویدادی است که در گذشته اتفاق افتاده است تا صحنه را برای کتاب تعیین کند. از کلمه @ retard @ و @ retarded @ early استفاده شده است، اما نویسنده به وضوح آن را نام نام، زشت و نامناسب می داند. بعدها، به جای آن از عبارت \"handly disabled @\" استفاده می شود که به عنوان یک توصیف قابل قبول برای 1970 در زمانی که کتاب نوشته شده بود خدمت می کرد. شرح کودک به نظر می رسد مثل تشخیص اوتیسم امروز. با وجود اینکه ساده و نه یک کتاب عمیق است، شگفت انگیز است که قادر به خواندن یک کتاب کودک است که تمیز، توصیفی و سن مناسب است بر خلاف بسیاری از کتاب های جدید برای همین سنی امروز.

مشاهده لینک اصلی
بله، آن را برنده جایزه بزرگ کتاب و آن را باید سال بسیار بد برای کتاب های کودکان برای این برای برنده شدن. این پس از لذت بردن از Betsy Byars ویلسون کولت کاسا مایا بود. ناخوشایند، اما اگر کتابی به نام \"تابستان قوها\" باشد، شاید قوها بخشی از یک تابستان تماما به جای دو روز فریگگین باشند. من حدس می زنم این یکی از اولین کتاب هایی بود که با یک کودک مبتلا به اوتیسم مقابله کرد (طولانی پیش از اتمام کلمه @ autism). کودک در شب در جنگل گم می شود. هر شخص دیگری در کتاب نیز خیلی بد از دستش برنمی آید. اگر بخواهید درباره بچه ها در جنگل گمشده بخوانید، سعی کنید آن دختر که استفان کینگ را دوست دارد تام گوردون. این را امتحان کنید

مشاهده لینک اصلی
این احتمالا بهتر خواهد بود اگر آن طولانی تر بود؛ به عنوان مثال، آن را مانند داستان کوتاه بیش از حد احساس می کند. همه چیز در اطراف توسعه یافته و به شدت داده شده است. در مقایسه با این، قوانین یک شاهکار است. من متوجه شدم که تعداد نامتناهی در نیوبرانز در ویرجینیای غربی، که بسیار عجیب و غریب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان قوها


 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب بن بست نورولت
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب دستیار ماما
 کتاب نامو دختر آفریقا
 کتاب شهربانو