کتاب تابستان دیوانه‏‫

اثر ریتا ویلیامز گارسیا از انتشارات دنیای اقتصاد - مترجم: بیتا ابراهیمی -جایزه نشان نیوبری

Eleven-year-old Delphine is like a mother to her two younger sisters, Vonetta and Fern. Shes had to be, ever since their mother, Cecile, left them seven years ago for a radical new life in California. But when the sisters arrive from Brooklyn to spend the summer with their mother, Cecile is nothing like they imagined. While the girls hope to go to Disneyland and meet Tinker Bell, their mother sends them to a day camp run by the Black Panthers. Unexpectedly, Delphine, Vonetta, and Fern learn much about their family, their country, and themselves during one truly crazy summer.


خرید کتاب تابستان دیوانه‏‫
جستجوی کتاب تابستان دیوانه‏‫ در گودریدز

معرفی کتاب تابستان دیوانه‏‫ از نگاه کاربران
یک دیوانه تابستان یک داستان دست و پا زدن در مورد سه دختر جوان است که در فاصله 3000 مایلی از نیویورک به کالیفرنیا سفر می کنند تا مادری را که از آنها رها شده است بازدید کند. برای چهار هفته دختران به یک دنیای کاملا جدید نگاه می کنند که کاملا متفاوت از خودشان در نیویورک است. یک داستان در اواخر دهه 1960 به ما گفت که خوانندگان ما در مورد بخشی از تاریخ آمریکا از طریق چشم یک یازده ساله یاد می گیرند. به عنوان یک معلم آینده، من فکر می کنم این کتاب برای کلاس های پنجم به دلیل چند بخش شدید و حساس، مناسب است. من فکر می کنم که از آنجایی که از دیدگاه یک کودک بیان شده است، این داستان را برای دانشجویان بیشتر قابل مقایسه و لذت بخش تر می کند خواندن. از آنجایی که بخش هایی از کتاب وجود دارد که می تواند مورد بحث و جدل قرار گیرد تا درمورد خواندن صحبت کند، من فکر می کنم خواننده خواندن مناسب است، به طوری که یک معلم هدایت می کند، بحث کل کلاس برای توضیح و روشن شدن بخش ها می تواند صورت گیرد. این داستان داستان رمانتیک داستان های تاریخی است که واقعا در یک زمان در تاریخ آمریکا پر از تعارض است. به عنوان یک معلم آینده، من فکر می کنم مهم است که در مورد موضوعات خاصی که ممکن است حساس هستند و به اشتراک گذاشتن این موضوعات از نقاط دید مختلف مهم باشند، مهم است. یک دیوانه تابستان فرصتی برای گفتن یک داستان از دیدگاه بچه ها در حالی که هنوز در حال آموزش دادن به دانش آموزان است فراهم می کند.

مشاهده لینک اصلی
داستان زیبا درباره پیچیدگی های خواهر و برادر و مادر بودن. همچنین، من واقعا قدردان آنچه که من از این دیدگاه روایت را به عنوان یک دختر کوچک سیاه در دهه 1960 یاد گرفتم. همانطور که من می خواهم فکر کنم من باز است، من هنوز به عنوان یک بچه سفید در یک حومه سفید و طبقه متوسط ​​رشد یافتم. به عنوان یک بالغ، من فقط شروع به خراش دادن سطح چگونگی پرورش این محیط و یا افزایش ارزش های مختلف در من و بقیه جامعه ما. کتاب های کودکان زیادی وجود دارد که با موضوعاتی که در اطراف نژاد قرار دارند را می خوانند ... اما اکنون متوجه می شویم که این داستان ها هنوز باید یک تجربه سیاه و سفید را توضیح دهند، و این بدین معنی است که کتاب هنوز برای مردم سفید طراحی شده است. اینها. شخصیت اصلی، دلفین، ما را نشان می دهد جهان که او را دید، بوی، لمس، طعم، و شنیده. سپس سوالات خود را دنبال کنید، و این سوالات به همه ما خوانندگان را به پرسش از سوالات کودکانه در زندگی خود ما چالش می کشد. کجا امن هستم؟ کجا دوستت دارم؟ آیا عشق باید بدهد یا آزادانه داده شود؟ چگونه می توانیم مرزها را تنظیم کنیم وقتی که مردم ما را دوست دارند یا دوست دارند ما را بیشتر آسیب برسانند؟ این سوالات ما را در جستجو برای معنی در فضاهای نزدیک ترین ما هدایت می کند و با ما تماس می گیرد تا ببینید که چگونه این فضاها با یکدیگر ارتباط دارند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من این کتاب را دوست داشتم و پسرم آن را نیز دوست داشت. من عاشق این داستان بزرگ در مورد یک دختر رشد و برخورد با خواهران و مادر خود را غافلگیر، به علاوه شامل یک درس تاریخ است. من کاملا مطمئن هستم که این اولین کتابی است که من تا به حال در مورد Panthers سیاه خوانده ام. این باعث می شود که من بیشتر بخوانم در مورد آنها. من علاقه مند به خواندن شعرWe Real Cool @ توسط Gwendolyn بروکس بود، بنابراین در اینجا لینک است: http: //www.poemhunter.com/poem/we-rea ... من هیچ نظری ندارم اگر این نقض حق نسخه برداری است. ... یک بخش بود که من دوست نداشتم. من در مورد این که نویسنده به نام \"فرشته\" در \"دیوانه کلوین\" در مقابل جمعیتی از مردم داشت، اهمیتی نداشت. من مطمئن نیستم که قرار است بین او و پلیس قرار گیرد - فرض میکنم او آگاه است؟ (کتاب به جزئیات نمی رود). من فقط فکر کردم، اگر یک مورد هویت اشتباه بود، یا اگر چیزی در آنجا اتفاق بیفتد که سرخپوستان نمی داند؟ من آرزو می کنم که نویسنده سرش را به صورت خصوصی خواهر موکومبو برگرداند و به او بگوید چه چیزی را دید. به نظر نمی آید، اما این چیزی است که من می خواهم فرزند من انجام دهد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین کتابهای خواندن است. این در مورد مسائل مربوط به هنوز هم مربوط است که هنوز در فقر و نژادپرستی رخ می دهد. این در مورد رشد در شرایط فشار و شرایط سخت است که من بسیار اطمینان می بینم جوانان میانه می توانند به خصوص در رابطه با داشتن ارتباطات پیچیده / تناقض با والدین شما ارتباط برقرار کنند. من واقعا معتقد هستم که این کتاب در بعضی موارد باعث حفظ علاقه و علاقه فرزندان میانسالی و جوانان خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
داستان متحرک و الهام بخش در مورد دلفین، که در 11 سالگی مسئول دو خواهر کوچکترش در هنگام مسافرت با هواپیما (در سال 1968) مسئولیت دیدن مادرش در اوکلند را بر عهده دارد. هنگامی که آنها خیلی جوانتر بودند، مادرشان به سمت چپ رفتند و آنها توسط پدر و مادربزرگشان در بروکلین مطرح شده بودند، اما Delphine روشن آن، مسئولیت بسیار زیادی را برای یکی از این جوانها بر عهده داشت. این کتاب به خانواده مربوط می شود، به خصوص آنچه که به معنی تلاش است و به یک عضو خانواده دوردست وصل شوید. یکی از قابل توجه ترین جنبه های این کتاب مشاهده کودک از پانتیرهای سیاه است. دلفین و خواهرانش در اردوگاه تابستانی و برنامه صبحانه رایگان که توسط Panthers اجرا می شوند شرکت می کنند و این یک بینش منحصر به فردی است که اغلب در تاریخ غالبا غلط ارائه شده است. اگر چه این کتاب داستان های تاریخی است، گریدرها به داستان (که یک آینه یا یک پنجره است) متصل می شود. تنها کمال عاشقانه (روشن است که از یک دیدگاه بالغ که یک پسر علاقه مند به دلفین است اما تا آنجا که می رود)، بنابراین ماجراهای خواهران به طیف گسترده ای از خوانندگان تجدید نظر می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان دیوانه‏‫


 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب آقای هنشاو عزیز
 کتاب کبوترهای وحشی
 کتاب ایوان منحصربه فرد
 کتاب شکستن دماغ استالین