کتاب بن بست نورولت

اثر جک گانتوس از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-جایزه نشان نیوبری

ملاقات کامل و حقیقی داستان، Dead End in Norvel داستان دو ماهه باور نکردنی برای یک پسر به نام جک گانتوس است که برنامه های آن برای ماجراجویی های تعطیل ناگهان خراب می شود، زمانی که توسط والدین فریبنده او برای آنچه که برای همیشه به نظر می رسد، پایه ریزی شده است. اما فرار می آید جایی که جک آن را بیشتر انتظار می رود، زمانی که مادرش وام او را برای کمک به یک همسایه سالخورده با غیر معمول ترفند - ترفند مربوط به تازه مرده، موم مذاب، وعده پیچ خورده، دختران اسکات کوکی ها، رانندگی زیر سن قانونی، درس از تاریخ، حوادث، فرشتگان جهنم، و بینی های خونین بی شماری. بی وقفه تعجب آور است، این روایت وحشیانه و افراطی نویسنده در بهترین حالت خود است، و خوانندگان با صدای بلند در چیزهای غیرمترقبه در یک تصویر مفرط خنده دار رشد می کنند که در جایی که در آن زمان گذشته وجود داشته است، در حال حاضر گیج کننده است و آینده به طور کامل در هوا است.


خرید کتاب بن بست نورولت
جستجوی کتاب بن بست نورولت در گودریدز

معرفی کتاب بن بست نورولت از نگاه کاربران
من به اندازه کافی خوش شانس بودم که این را از طریق Advanced LISTENING Copy تجربه کنید. این به این معنی است که من باید جک گانتس را جک گانتس بشنوم. این درمان تابستانی واقعی بود. جذابیت واقعی در اینجا شخصیت های رنگارنگی است که شامل والدین جکس، دوستان دوران کودکی، همسایگان و اعضای جامعه مجازی می شوند. در حالی که یک جنبه مبهم به داستان وجود دارد، در بایت های تاریخی و آرمان های سوسیالیستی متمرکز است که در مقابل یک جامعه سرمایه داری رو به رشد است. من نمی خواهم آن را صدا کنم بیش از حد فانتزی. یک کتاب سرگرم کننده واقعا. عالی برای پسران! خاطرات تخیلی در بهترین آن. سلام، جک! با تشکر برای به اشتراک گذاشتن داستان خود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا عالی بود! من فرصتی برای دیدار با نویسنده، جک گانتوس در کتابخانه دارم و می خواهم قبل از حضور در آن چیزی را بخوانم. من خیلی دلم برات تنگ شده. این داستان تابستان زندگی او است که او ده ساله بود. او به خانم ولکر کمک می کند تا برای روزنامه ها نامه هایی بفرستد و خیلی بیشتر. من واقعا لذت می برم به خواندن.

مشاهده لینک اصلی
1.5 ستاره. من شروع می کنم که می گویم ROTPH RALPH یکی از کتاب های مورد علاقه من برای خواننده های مورد علاقه من است و من حتی یک کپی از طرف آقای گانتوس امضا کرده ام که از زمانی که من در مهد کودک بودم و او برای دیدار آمده بود ... اما DEAD END در NORVELT RALPH ROTTEN وجود ندارد. من کتاب را با بزرگ @ huh @ @ تاتو شده در حباب فکر من به پایان رسید. من یکی دیگر از بررسی ها را خواندم که گفته می شود این نوع کتاب هایی است که برای گرفتن پسران کمی برای خواندن طراحی شده اند ... و حدس می زنم که می بینم ... اما از همان ابتدا من شخصا در مورد شخصیت اصلی چهره گیج شدم، انگیزه ها، چرا خانواده و دوستان خود را به نحوی که انجام می دهند، انجام می دهند و آنچه که همه آنها به معنای آن هستند. آخرین خط کتاب به نظر می رسد خلاصه آن ... اما آن مسخره است. این حوادث بیشتر و بیشتر حیرت انگیز می شود، تا زمانی که فکر نکنم من تقلید ضعیفی از رمان واقع گرایانه جادویی آمریکای جنوبی را بخوانم. داستان کوتاه واقع گرایانه جادوییThe Third Bank of the River، @ BTW، داستان بسیار بهتر از سن این داستان است. من حدس می زنم که در نهایت چیزی که بیشتر من را ناراحت بود این بود که من می توانستم در مورد کل شهر کمکتان کنم، با وجود اینکه آقای گانتوس تلاش می کرد که من را به عنوان یک قطعه آمریکایی دوست داشته باشم. اما مردم فکر میکردند که نیوبری چه بود؟

مشاهده لینک اصلی
فقط صوتی این کتاب را برای 5 دلار در یک فروشگاه موسیقی دوم در شهر برداشت و تقریبا نیمه راه را از طریق دیسک اول وارد کردم. با توجه به اهمیتی که این کتاب به دست آورده، امیدوارم بقیه آن را بپوشانند. هنگامی که من متوجه شدم که جک گانتس نویسنده به طور عمدی خنده دار بود و این شخصیت جک گانتوس را به عنوان غیرقابل فریبنده خنده دار نوشته بود، این کتاب برای من گذاشت. این یک تجربه کتاب صوتی فوق العاده بود!

مشاهده لینک اصلی
Dead End در نورولت داستاني درباره جوانان نويسنده و شهري است که در آن رشد کرده است. اين داستان بخشی از داستان و بخش داستاني است. فکر کردم این کتاب خیلی آهسته حرکت کرد. اگر من در یک کتاب خوب گرفتار شدم، معمولا فقط چند روز طول می کشم، اما Dead End در نورولت هفته ها را گذراند. داستان خود لذت بخش و سرگرم کننده است برای خواندن، به خصوص اگر شما دوست دارید یادگیری در مورد تاریخ شهر کوچک آمریکا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بن بست نورولت


 کتاب کبوترهای وحشی
 کتاب تابستان دیوانه‏‫
 کتاب نامو دختر آفریقا
 کتاب فرار به موزه ی نیویورک
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب روزنامه فروش